KOMPLEKS 12 BUDYNKÓW WOLNOSTOJĄCYCH

Osiedle Grafitowe
w Kamionkach

Osiedle Grafitowe w Kamionkach to nasza najnowsza inwestycja. Kompleks tworzy 12 budynków wolnostojących; w ramach każdego budynku zaprojektowane zostały dwa dwupoziomowe mieszkania o powierzchniach całkowitych: 82m2, 92m2 lub 105m2.

82 m2
92 m2
105 m2

Każde mieszkanie posiada wydzielony ogród oraz 2 miejsca parkingowe.

Dopłaty MdM

Nasze mieszkania spełniają warunki wymagane do uzyskania dopłat MdM. Lista dostępnych mieszkań.

Budowa Osiedla realizowana będzie w 2 etapach, a pierwsze mieszkania oddawane będą do użytku w połowie września.

Plac zabaw
3 min pieszo
Komunikacja miejska
5 min pieszo

Okolica Osiedla Grafitowego jest idealna dla rodzin z dziećmi, a także wszystkich zmęczonych zgiełkiem miasta.

Szkoła Publiczna
10 min pieszo
Park
3 min pieszo

Lokalizacja...

Położenie naszej inwestycji pozwala przyszłym mieszkańcom na korzystanie z uroków cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie zapewnia biskość terenów rekreacyjnych (boisko, plac zabaw), punktów handlowych i usługowych, szkoły, przychodni lekarskiej czy komunikacji miejskiej.

Doskonałą komunikację, dzięki której w 15 min. znajdziecie sie Państwo w Poznaniu, zapewnia droga S11 oraz przebiegająca w jej pobliżu autostrada A2.

Osiedle Grafitowe to świetna opcja: mieszkasz w ciszy i spokoju, jednocześnie w kilkanaście minut mogąc znaleźć się w centrum stolicy Wielkopolski.

Lokalizacja

Zamieszkaj blisko wszystkiego

Budynki...

Niewątpliwym atutem naszej propozycji jest ciekawa i nowoczesna architektura budynków, która łączy w sobie klasyczną elegancję i stylowy design. Funkcjonalny układ pomieszczeń pozwala na optymalne wykorzystanie powierzchni, a dodatkową korzyścią jest możliwość personalizacji projektu czyli wprowadzania zmian w układzie pomieszczeń na etapie budowy.

Wierząc, że nasi klienci kupują domy na lata, proponujemy wysoki standard wykończenia, który zadowoli nawet najbardziej wymagających. Poza głównymi mediami, Osiedle będzie także podłączone do kanalizacji miejskiej. (szczegóły standardu wykończenia dostępne na liście dostępnych mieszkań) .

Plan domów
Wszystko w twoim zasięgu
Tabela mieszkań

Inwestycja wyprzedana

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania